COŚ WIĘCEJ NIŻ
Escape Room
na powietrzu

Kraków

Przeżyj przygodę
na ulicach miasta!

COŚ WIĘCEJ NIŻ
Escape Room
na powietrzu

Kraków

PRZEŻYJ PRZYGODĘ
NA ULICACH MIASTA

Co cię czeka?

Zwiedzisz Kraków i odkryjesz jego zakamarki

Escape room Krakow na powietrzu 1

Rozwiążesz zagadki przy użyciu odnalezionych rekwizytów

Escape room na powietrzu zagadka przy scianie

Wejdziesz w interakcję i zdecydujesz o losach bohaterów

Co cię czeka?

Zwiedzisz
Kraków

i odkryjesz jego zakamarki

Escape room na powietrzu emocje i ekscytacja

Wejdziesz
w interakcję

i zdecydujesz o losach bohaterów

Escape room na powietrzu zagadka w bibliotece

Rozwiążesz
zagadki

przy użyciu odnalezionych rekwizytów

Escape room na powietrzu zagadka przy scianie

Jak grać?

1. KUP BILET

2. PRZYJDŹ NA PUNKT STARTOWY

3. OTWÓRZ LINK Z GRĄ I WPISZ “START”

GRAJ
BEZ REZERWACJI

KIEDY CHCESZ
i jak długo chcesz

CENA BILETÓW

79,99 zł

ZA OSOBĘ

Zadbaliśmy o świetną zabawę oraz o:

WYBIERZ
SCENARIUSZ

Czy uda Ci się ocalić Kraków?

Escape room na powietrzu Kraków scenariusz Król Dwumiasta

Miejsce startu:

Pod pomnik Jadwigi i Jagiełły, Basztowa 9 Kraków

Godziny rozpoczęcia przygody:

Poniedziałek – Piątek 12:30 – 21:00
Sobota-niedziela 11:30 – 22:00

Kraków połączony jest z dwóch miast, które łączy cienka nić, a przejście pomiędzy nimi czasem się otwiera. Gdy to się dzieje Kraków spotykają tragedie i nawiedzają tajemnicze stwory!

Jak działa
escape room na powietrzu Kraków?

Tak się bawicie
podczas gry

Wasze opinie

Czy escape room oznacza dla Ciebie tylko mroczne pomieszczenia, tajemniczą aurę i te jedne drzwi, których otwarcie jestem celem gry? W Moonstreet całkowicie zmieniamy postrzeganie tej rozrywki! Zapraszamy do City Escape, naszej odsłony escape roomu na powietrzu w Krakowie, gdzie czeka na Ciebie niezapomniana przygoda na ulicach Twojego miasta.

Wprowadź się nastrój do świetnej zabawy podczas plenerowego escape roomu w Krakowie i poznaj swoje miasto z zupełnie nowej perspektywy. Ciesz się czasem spędzonym na świeżym powietrzu, poczuj rytm, w jakim bije serce Krakowa, i odkrywaj tajemnice skrywane w najbardziej klimatycznych miejscach. Szukaj wskazówek, rozwiązuj zagadki przy pomocy znalezionych rekwizytów i podejmuj decyzje, które rzeczywiście wpływają na przebieg rozgrywki.

Escape room na powietrzu w Krakowie to propozycja nie tylko dla osób mieszkających w zachwycającym grodzie Kraka. Jeśli planujesz pobyt w mieście, rozwiązując naszą zagadkę zwiedzanie zyska nowy, ekscytujący smak i stanie się niesamowitym doznaniem. Możesz, ale nie musisz mieć partnera do gry – wyzwanie możesz więc podjąć zarówno w pojedynkę, jak i z ukochaną osobą, rodziną albo przyjaciółmi. Z Moonstreet zorganizujesz także niesamowite urodziny, wieczór panieński, wieczór kawalerski czy spotkanie firmowe. Celebruj każdą z tych okazji w nietuzinkowy sposób i dodaj każdemu wydarzeniu porcję ekscytacji, podkręconej szczyptą adrenaliny.

Escape room na powietrzu w Krakowie różni się od tradycyjnej zabawy nie tylko tym, że odbywa się plenerze. W Moonstreet dbamy o to, byś mógł w pełni delektować się rozgrywką, nie oglądając się na zegarek. Każdy scenariusz został starannie zaplanowany z myślą o doświadczeniu niezapomnianej miejskiej przygody, podczas której zagadki możesz rozwiązywać bez presji czasu.

Plenerowy escape room w Krakowie to przede wszystkim okazja, by zobaczyć inne oblicze miasta – poznać jego tajemnice poprzez rozwiązywanie zadań, odwiedzanie różnych, klimatycznych miejsc i wchodzenie w interakcje z aktorami napotykanymi na trasie. Każda decyzja, jaką podejmiesz w trakcie zabawy, ma istotny wpływ na jej przebieg i zakończenie.

Aby rozpocząć przygodę, wystarczy zakupić bilet i pojawić się na punkcie startowym! Po otrzymaniu maila z linkiem do gry, wystarczy otworzyć czat na telefonie i wpisać odpowiednią wiadomość. Dodatkowe informacje oraz wsparcie znajdziesz w naszym poradniku: Jak grać? Jeśli masz dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z nami także telefonicznie, mailowo lub poprzez Messenger.

Graj z Moonstreet w największych miastach w Polsce! City Escape czeka na Ciebie nie tylko w Krakowie, ale też w Warszawie, Łodzi i Wrocławiu, a już niedługo będziemy również dostępni w innych lokalizacjach. Nasz escape room na powietrzu to gwarancja fantastycznej zabawy z przyjaciółmi, ekscytującego wyjścia dla firm oraz spędzenia niezapomnianych chwil z bliskimi. Odkryj zupełnie nowy sposób na rozrywkę i przekonaj się, ile niespodzianek może skrywać Twoje miasto!