Impreza urodzinowa Kraków

Zagraj w Escape Room na powietrzu na urodziny

PRZEŻYJ PRZYGODĘ NA ULICACH MIASTA, GRAJĄC W CITY ESCAPE

Najlepszy prezent to przeżycia podczas wspólnej gry w city escape.

Jak działa escape room na powietrzu na urodziny?

Dzięki naszej grze Wasze urodzinowe przyjęcie będzie pełne ekscytacji i adrenaliny, a każdy gość będzie się dobrze bawić 🔥  

Zwiedzisz miasto i odkryjesz jego nowe miejsca
Podczas przygody odkryjesz Warszawę, podążając za wskazówkami w telefonie i podejmiesz decyzję wpływającą na zakończenie gry.
Rozwiążesz zagadki przy użyciu odnalezionych rekwizytów
Zwiedzając miasto będziesz rozwiązywać zagadki przy pomocy rekwizytów, które znajdziesz na szlaku.
Wejdziesz w interakcję i zdecydujesz o losach bohaterów
Previous slide
Next slide

Urodziny pełne ekscytujących przeżyć

Tak się bawicie ⬇😊

Spędź niezapomniane urodziny!

Urodziny nie zawsze muszą wyglądać tak samo! Świetnym pomysłem jest plenerowy escape room! Zobacz, co Was czeka!

Zwiedzisz
Kraków

i odkryjesz jego zakamarki

Escape room na powietrzu emocje i ekscytacja

Wejdziesz
w interakcję

i zdecydujesz o losach bohaterów

Escape room na powietrzu zagadka w bibliotece

Rozwiążesz
zagadki

przy użyciu odnalezionych rekwizytów

Escape room na powietrzu zagadka przy scianie

Jak zagrać w plenerowy escape room na urodziny?

1. KUP BILET

2. PRZYJDŹ NA PUNKT STARTOWY

3. OTWÓRZ LINK Z GRĄ I WPISZ “START”

Zorganizuj urodziny z Moonstreet!

GRAJ BEZ REZERWACJI
KIEDY CHCESZ i jak długo chcesz!

CENA BILETÓW

79,99 zł

ZA OSOBĘ

Zadbaliśmy o świetną zabawę oraz o:

Scenariusze krakowskiej przygody na urodziny

Czy uda Ci się ocalić Kraków?

Escape room na powietrzu Kraków scenariusz Król Dwumiasta

Miejsce startu:

Pod pomnik Jadwigi i Jagiełły, Basztowa 9 Kraków

Godziny rozpoczęcia przygody:

Poniedziałek – Piątek 12:30 – 21:00
Sobota-niedziela 11:30 – 22:00

Kraków połączony jest z dwóch miast, które łączy cienka nić, a przejście pomiędzy nimi czasem się otwiera. Gdy to się dzieje Kraków spotykają tragedie i nawiedzają tajemnicze stwory!

Jak działa
City Escape Kraków?

Wasze opinie

Organizujesz imprezę urodzinową w Krakowie i zastanawiasz się, czym zaskoczyć swoich gości? Postaw na coś zupełnie nowego i wybierz escape room na powietrzu! Z Moonstreet zaczniesz zupełnie inaczej postrzegać escape room, który nie będzie już kojarzyć Ci się wyłącznie z mrocznymi wnętrzami i zamkniętymi drzwiami. Zaplanuj imprezę urodzinową w Krakowie inną niż wszystkie i przeżyj niezwykłą przygodę na ulicach swojego miasta.

Escape room na powietrzu w Krakowie to fantastyczna rozrywka, ale w trakcie zabawy staniecie również przed wieloma wyzwaniami. Impreza urodzinowa w Krakowie w naszym wydaniu to podążanie za wskazówkami, rozwiązywanie intrygujących zagadek przy pomocy znalezionych po drodze rekwizytów oraz dokonywanie wyborów, które mają realny wpływ na zakończenie rozgrywki.

Taka impreza urodzinowa w Krakowie to wspaniały sposób na celebrowanie Twojego święta, a także na zacieśnienie więzi z bliskimi i poznanie zupełnie innego oblicza miasta. Odkrywajcie jego historię, rozwiązujcie zadania, odwiedzajcie pełne klimatu miejsca i wchodźcie w interakcje z czekającymi na trasie aktorami. A to jeszcze nie wszystko! Nasz plenerowy escape room na imprezę urodzinową w Krakowie nie ma ograniczeń czasowych – świętuj, baw się i przeżyj niesamowitą przygodę bez konieczności patrzenia na zegarek.

Escape room na imprezę urodzinową w Krakowie to sprawdzony pomysł na przeżycie niezwykłej przygody. Jak zorganizować urodziny w Krakowie z Moonstreet? Wystarczy, że kupisz bilety dla odpowiedniej liczby osób, a następnie pojawicie się na punkcie startowym. Na telefon dostaniesz maila z linkiem do gry, a po otwarciu czatu i wpisaniu odpowiedniej wiadomości rozpocznie się Wasza rozgrywka. Jeśli jest Was więcej, najlepiej, jak będziecie grać w mniejszych grupach, co pozwoli jednocześnie na wprowadzenie elementu rywalizacji.

Więcej dowiesz się z naszego poradnika: Jak grać? Potrzebujesz dodatkowych informacji? Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo i przez Messenger. City Escape to sposób na zorganizowanie wyjątkowych urodzin w Krakowie – razem z nami zaplanujesz imprezę okraszoną solidną porcją ekscytacji i adrenaliny!