Impreza urodzinowa Warszawa

Zagraj w Escape Room na powietrzu na urodziny

PRZEŻYJ PRZYGODĘ NA ULICACH MIASTA, GRAJĄC W CITY ESCAPE

Najlepszy prezent to przeżycia podczas wspólnej gry w city escape.

Jak działa escape room na powietrzu na urodziny?

Dzięki naszej grze Wasze urodzinowe przyjęcie będzie pełne ekscytacji i adrenaliny, a każdy gość będzie się dobrze bawić 🔥  

Zwiedzisz miasto i odkryjesz jego nowe miejsca
Podczas przygody odkryjesz Warszawę, podążając za wskazówkami w telefonie i podejmiesz decyzję wpływającą na zakończenie gry.
Rozwiążesz zagadki przy użyciu odnalezionych rekwizytów
Zwiedzając miasto będziesz rozwiązywać zagadki przy pomocy rekwizytów, które znajdziesz na szlaku.
Wejdziesz w interakcję i zdecydujesz o losach bohaterów
Previous slide
Next slide

Urodziny pełne ekscytujących przeżyć

Tak się bawicie ⬇😊

Spędź niezapomniane urodziny!

Urodziny nie zawsze muszą wyglądać tak samo! Świetnym pomysłem jest plenerowy escape room! Zobacz, co Was czeka!

Zwiedzisz
Warszawę

i odkryjesz jego zakamarki

Escape room na powietrzu emocje i ekscytacja

Wejdziesz
w interakcję

i zdecydujesz o losach bohaterów

Escape room na powietrzu zagadka w bibliotece

Rozwiążesz
zagadki

przy użyciu odnalezionych rekwizytów

Escape room na powietrzu zagadka przy scianie

Jak zagrać w plenerowy escape room na urodziny?

1. KUP BILET

2. PRZYJDŹ NA PUNKT STARTOWY

3. OTWÓRZ LINK Z GRĄ I WPISZ “START”

Zorganizuj urodziny z Moonstreet!

GRAJ BEZ REZERWACJI
KIEDY CHCESZ i jak długo chcesz!

CENA BILETÓW

79,99 zł

ZA OSOBĘ

Zadbaliśmy o świetną zabawę oraz o:

Scenariusze wrocławskiej przygody na urodziny

Czy uda Ci się ocalić Warszawę?

Miejsce startu: 

Pod bramą Uniwersytetu Warszawskiego, Krakowskie Przedmieście 26/28 Warszawa

Godziny rozpoczęcia przygody:

Poniedziałek – ZAMKNIĘTE

Wtorek – Czwartek 12:30 – 18:30

Piątek – Niedziela 12:00 – 18:30

W Warszawie osadzonej w krainie snów, w którym Klucznik rozdaje wszystkie karty, przyjdzie Ci rozwiązać szereg zadań. Wcielisz się tytułowego Kruka i wyruszysz w najbardziej heroiczną i niebezpieczną ze swoich podróży. Będziesz podążać jego ścieżką zdobywając mistyczne umiejętności i tajemnicze artefakty. Od Ciebie będzie zależało jaki los czeka Kruka na końcu.

Jak działa
City Escape Warszawa?

Wasze opinie

Organizujesz imprezę urodzinową w Warszawie i szukasz pomysłu na to, jak zaskoczyć gości? Twoje przyjęcie nie musi wyglądać jak wszystkie, jeśli wybierzesz escape room na powietrzu! W Moonstreet na nowo definiujemy pojęcie escape roomu, dzięki czemu nie będzie już kojarzyć się wyłącznie z mrocznymi wnętrzami i zamkniętymi drzwiami, do których w określonym czasie trzeba znaleźć klucz. Zaplanuj niezwykłe urodziny w Warszawie i wspólnie z bliskimi odkryj, jakie tajemnice skrywa Twoje miasto.

Nasz scenariusz escape roomu na powietrzu w Warszawie to gwarancja mnóstwa emocji i doskonałej zabawy. Po drodze czekają na Was jednak różnorodne wyzwania – podążanie tropem wskazówek, rozwiązywanie zagadek za pomocą znalezionych rekwizytów oraz podejmowanie decyzji, które bezpośrednio wpłyną na finał Waszej gry.

Takie urodziny w Warszawie to doskonały sposób nie tylko na świętowanie, ale też okazja do zacieśniania więzi z bliskimi i poznania nowych miejsc na mapie miasta. Odkrywajcie tajemnice Warszawy, rozwiązujcie zagadki, odwiedzajcie miejsca o niepowtarzalnej atmosferze i wchodźcie w interakcje z napotkanymi na trasie aktorami. Nasz plenerowy escape room na urodziny w Warszawie jest przy tym nieograniczony czasowo – celebruj swoje święto i delektuj się nowym doświadczeniem, nie martwiąc się o upływający czas.

Escape room na urodziny w Warszawie to przepis na wspaniałą zabawę, co potwierdza wielu naszych uczestników. Chcesz zaplanować urodziny w Warszawie z Moonstreet? Kup bilety dla odpowiedniej liczby osób, a potem udajcie się na wyznaczony punkt startowy. Na podany numer telefonu otrzymasz e-mail z linkiem do gry – wystarczy, że otworzysz czat i wpiszesz odpowiednią wiadomość, a Wasza przygoda się rozpocznie! Jeżeli Wasza grupa jest liczna, warto podzielić się na mniejsze zespoły, co pozwoli na dodanie elementu rywalizacji.

Więcej dowiesz się z naszego poradnika: Jak grać? W razie dodatkowych pytań możesz również skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo i przez Messenger. City Escape to sposób na zorganizowanie wyjątkowych urodzin w Warszawie – razem z nami zaplanujesz imprezę okraszoną solidną porcją ekscytacji i adrenaliny!