Impreza urodzinowa Wrocław

Zagraj w Escape Room na powietrzu na urodziny

PRZEŻYJ PRZYGODĘ NA ULICACH MIASTA, GRAJĄC W CITY ESCAPE

Najlepszy prezent to przeżycia podczas wspólnej gry w city escape.

Jak działa escape room na powietrzu na urodziny?

Dzięki naszej grze Wasze urodzinowe przyjęcie będzie pełne ekscytacji i adrenaliny, a każdy gość będzie się dobrze bawić 🔥  

Zwiedzisz miasto i odkryjesz jego nowe miejsca
Podczas przygody odkryjesz Warszawę, podążając za wskazówkami w telefonie i podejmiesz decyzję wpływającą na zakończenie gry.
Rozwiążesz zagadki przy użyciu odnalezionych rekwizytów
Zwiedzając miasto będziesz rozwiązywać zagadki przy pomocy rekwizytów, które znajdziesz na szlaku.
Wejdziesz w interakcję i zdecydujesz o losach bohaterów
Previous slide
Next slide

Urodziny pełne ekscytujących przeżyć

Tak się bawicie ⬇😊

Spędź niezapomniane urodziny!

Urodziny nie zawsze muszą wyglądać tak samo! Świetnym pomysłem jest plenerowy escape room! Zobacz, co Was czeka!

Zwiedzisz
Wrocław

i odkryjesz jego zakamarki

Escape room na powietrzu emocje i ekscytacja

Wejdziesz
w interakcję

i zdecydujesz o losach bohaterów

Escape room na powietrzu zagadka w bibliotece

Rozwiążesz
zagadki

przy użyciu odnalezionych rekwizytów

Escape room na powietrzu zagadka przy scianie

Jak zagrać w plenerowy escape room na urodziny?

1. KUP BILET

2. PRZYJDŹ NA PUNKT STARTOWY

3. OTWÓRZ LINK Z GRĄ I WPISZ “START”

Zorganizuj urodziny z Moonstreet!

GRAJ BEZ REZERWACJI
KIEDY CHCESZ i jak długo chcesz!

CENA BILETÓW

79,99 zł

ZA OSOBĘ

Zadbaliśmy o świetną zabawę oraz o:

Scenariusze wrocławskiej przygody na urodziny

Czy uda Ci się ocalić Wrocław?

Miejsce startu:

Pod Pręgierzem na Rynku we Wrocławiu 

Godziny rozpoczęcia przygody:

Poniedziałek – Sobota11:15 – 19:15

Niedziela 12:15 – 17:15

Wrocław połączony jest z dwóch miast, które łączy cienka nić, a przejście pomiędzy nimi czasem się otwiera. Gdy to się dzieje Wrocław spotykają tragedie i nawiedzają tajemnicze stwory!

Jak działa
City Escape Wrocław?

Wasze opinie

Moonstreet
4.9
Na podstawie 150 opinii
powered by Google
js_loader

Planujesz imprezę urodzinową we Wrocławiu i chcesz zaskoczyć swoich gości? Jeśli Twoja impreza ma być zupełnie inna niż dotychczasowe, postaw na plenerowy escape room! W Moonstreet rezygnujemy z mrocznych pomieszczeń, przeszywającej aury tajemniczości i zamkniętych drzwi, w ten sposób nadając idei escape roomu zupełnie nowy kształt. Zorganizuj niesamowitą imprezę urodzinową we Wrocławiu przeżyj niezwykłą przygodę!

Wybierając escape room na powietrzu we Wrocławiu, możesz mieć pewność, że Twoje urodziny będą pełne niesamowitych wrażeń i świetnej zabawy – jednak na trasie staniecie też przed wieloma wyzwaniami. Impreza urodzinowa we Wrocławiu w wydaniu Moonstreet to emocjonujące podążanie za wskazówkami, poszukiwanie rekwizytów niezbędnych do rozwiązywania zagadek oraz dokonywanie wyborów, które wpływają na wynik rozgrywki.

Taka impreza urodzinowa we Wrocławiu pozwoli Ci celebrować Twoje święto w wyjątkowy sposób, a jednocześnie stanie się wyśmienitą okazją do wzmacniania więzi z bliskimi i odkrywania różnych zakątków miasta. Przemierzajcie ulice Wrocławia, angażując się w rozwiązywanie ciekawych zadań, odkrywając klimatyczne miejsca oraz wchodząc w interakcje z aktorami, których spotkacie na trasie. Co więcej, nasz plenerowy escape room na imprezę integracyjną w Łodzi nie jest ograniczony czasowo – możesz więc cieszyć się każdą chwilą tej przygody bez nerwowego spoglądania na zegarek.

Escape room na imprezę urodzinową we Wrocławiu to sposób na fantastyczną zabawę, sprawdzony już przez wielu graczy. Chcesz zaplanować urodziny we Wrocławiu z Moonstreet? Wystarczy, że zamówisz bilety dla właściwej liczby osób – potem możecie ruszać na punkt startowy! Na numer telefonu podany przy rezerwacji przyjdzie e-mail z linkiem do gry – gdy otworzysz czat i wyślesz odpowiednią wiadomość, rozgrywka się rozpocznie. W przypadku większych grup, rozważcie podział na mniejsze zespoły, co wprowadzi dodatkowy element rywalizacji.

Więcej dowiesz się z naszego poradnika: Jak grać? Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez Messenger. City Escape to sposób na zorganizowanie wyjątkowych urodzin we Wrocławiu – razem z nami zaplanujesz imprezę okraszoną solidną porcją ekscytacji i adrenaliny!