Escape City
Warszawa

Przeżyj przygodę
na ulicach miasta!

ESCAPE CITY
WARSZAWA

PRZEŻYJ PRZYGODĘ
NA ULICACH MIASTA

COŚ WIĘCEJ NIŻ GRA…

Coś więcej niż
Plenerowy
Escape Room

Warszawa

Jak działa
escape city warszawa?

JAK ZACZĄĆ?

KUP BILET

I zbierz ekipę

PRZYJDŹ NA PUNKT STARTOWY

Pod bramą Uniwersytetu Warszawskiego, Krakowskie Przedmieście 26/28 Warszawa w godzinach:
Poniedziałek – Czwartek
12:30 – 18:30
Piątek – Niedziela
11:00 – 18:30

OTWÓRZ LINK Z GRĄ

I wyślij w czacie wiadomość „START”, a przygoda się rozpocznie!

Kluczowe
elementy gry

Cenimy Twój wolny czas, dlatego zadbaliśmy o Twoje unikalne przeżycia z rozgrywki…

moonstreet przygoda warszawskiego kruka

WCIĄGAJĄCA FABUŁA o
"WARSZAWSKIM KRUKU"

Czy uda Ci się ocalić Warszawę?

W Warszawie osadzonej w krainie snów, w którym Klucznik rozdaje wszystkie karty, przyjdzie Ci rozwiązać szereg zadań. Wcielisz się tytułowego Kruka i wyruszysz w najbardziej heroiczną i niebezpieczną ze swoich podróży. Będziesz podążać jego ścieżką zdobywając mistyczne umiejętności i tajemnicze artefakty, Od Ciebie będzie zależało jaki los czeka Kruka na końcu.

GRAJ
BEZ REZERWACJI

KIEDY CHCESZ
i jak długo chcesz

Nawet teraz!

CENA

69,99 zł

ZA OSOBĘ w bilecie grupowym

Zadbaliśmy o świetną zabawę oraz:

Wasze opinie

Moonstreet
4.9
Na podstawie 15 opinii
powered by Google
Marta MazurkiewiczMarta Mazurkiewicz
06:57 28 May 23
Super zabawa! Można przy okazji poznać ciekawe zakamarki miasta. Polecam!
Monika WMonika W
15:15 20 May 23
Rewelacyjna przygoda! Świetna zabawa przez całą grę. Super spędzony czas. Czekamy na kolejne gry!
Bartosz LuksBartosz Luks
10:40 03 May 23
Świetna zabawa, wszystko dobrze zaplanowane. Zgadzam się z innymi opiniami że zakończenie "średnie", jednak mimo tego gra warta polecenia. Jedyna kwestia, którą bym zmienił, a właściwie dodał to jest jakiś pasek postępu, ewentualnie jakieś informacje do pozyskania o procentowym postępie gry.
EbedebEEbedebE
11:36 01 Apr 23
Byliśmy na przygodach kruka i chyba najlepsza zabawa. Nieograniczony czas na zgadywanie który można sobie spokojnie spożytkować na zwiedzanie czy obiad lub kolację w restauracji:-) sam pomysł zwiedzania z zagadkami mega super i zniecierpliwoscia czekam na kolejne scenariusze!!!
Marta DobiaszMarta Dobiasz
20:16 28 Mar 23
Powiem szczerze, że czytając recenzje spodziewałam się czegoś ciekawego, kreatywnego, innego. No i się nie zawiodłam! Przeszliśmy grę we dwojke z synem (10 lat) i mimo, że myślałam, że może być zbyt młody a to on rozwiązywał większość zadań. W pewnym momencie tak się wkręciliśmy w historie, że naprawdę biegaliśmy po Warszawie i stresowaliśmy co zrobić w jakim momencie. Punkty po drodze świetnie dobrane. Końcówka niesamowicie emocjonującą. Liczę na inne ścieżki w Warszawie, przejdziemy wszystkie! Jedne z najlepiej spędzonych 3 godzin na rozrywce ❤️
js_loader

Pisali o nas

warszawa-skomplikowane
Read More
Przygoda Warszawskiego Kruka to urozmaicone i satysfakcjonujące spędzanie czasu, z przeżywaniem przygody, w świecie, do którego tylko nieliczni mają dostęp. W sam raz na wypad ze znajomymi, rodziną, która kocha wszelkie poszukiwania skarbów, czy samemu, kiedy nie masz ochoty na towarzystwo.
warszawa-nasze-miasto
Read More
Aby stać się częścią fascynującej historii, wystarczy posiadać telefon komórkowy z dostępem do sieci, a także, jak doradzają twórcy - parę wygodnych butów. Należy też kupić bilet na oficjalnej stronie gry.
warszawa-tuiteraz
Read More
Tajemnica Warszawskiego Kruka. Interaktywna przygoda na ulicach stolicy. Takiej gry w Polsce jeszcze nie było! Tajemnica Warszawskiego Kruka to połączenie gry miejskiej, teatru improwizowanego i gry paragrafowej. Fantastyczna historia, niezwykłe tajemnice, wyjątkowe zagadki – to wszystko składa się na interaktywną przygodę, którą już wkrótce w stolicy będzie mógł przeżyć każdy z nas.
Previous
Next

Tak się bawicie
podczas gry