blog

Czym jest escape room na powietrzu?

Escape room na powietrzu

Escape room na powietrzu to doskonały sposób na oderwanie się od codzienności i zanurzenie się w przygodzie na ulicach miasta 🙂 Rozwiązuj zagadki i zwiedzaj miasto w niezwykłej grze miejskiej, pełnej przygód i tajemnic. Idealna rozrywka dla wszystkich poszukiwaczy emocji!

W takiej grze, uczestnicy mają do rozwiązania zagadki i wskazówki rozproszone po mieście. Ta opcja jest idealna dla osób, które chcą połączyć zwiedzanie miasta z przygodą! Można zobaczyć najważniejsze atrakcje turystyczne i jednocześnie sprawdzić się w rozwiązywaniu zagadek 🙂

Moonstreet – przeżyj przygodę na ulicach miasta

Escape room na powietrzu Kruk

Moonstreet to pierwsza w Polsce interaktywna przygoda, która łączy ze sobą escape room ze zwiedzaniem miasta. Bez żadnej aplikacji tylko z dostępem do telefonu przemierzysz miasto w poszukiwaniu rekwizytów, które pomogą Ci rozwiązywać kolejne zagadki. Zahaczysz o historyczne miejsca, które skrywają swoje tajemnice i odkryjesz miasto na nowo! Podczas rozgrywki odwiedzisz lokalne punkty, w poszukiwaniu kolejnych wskazówek i wejdziesz w interakcję z innymi wędrowcami na szlaku.

W plenerowy Escape Room grasz bez ograniczeń i rezerwacji

W Moonstreet nie musisz dokonywać żadnej rezerwacji! Grasz kiedy chcesz i jak długo chcesz! A co równie ważne, tylko na trasie tej przygody czekają na Ciebie niespodzianki, które umilą Ci zabawę. O szczegółach gry dowiesz się w naszym dziale PYTANIA I ODPOWIEDZI. Przeczytaj również, dlaczego Moonstreet jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnych escape roomów.

Jeśli więc szukasz pomysłu na niezapomnianą przygodę na ulicach miasta, koniecznie wypróbuj escape room na powietrzu Moonstreet we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie. To doskonała opcja dla osób ceniących aktywną rozrywkę w mieście, kreatywne wyzwania oraz integrację z innymi uczestnikami.

Nie zwlekaj dłużej i pozwól sobie na niezwykłą przygodę 🙂 Wybierz miasto i czytaj więcej!

O nas

Moonstreet to coś więcej niż escape room na powietrzu, to przygoda, którą przeżyjesz na ulicach miasta.

Gdzie możesz zagrać?

Ostatnie wpisy

Wybierz miasto, w którym chcesz KUPIĆ BILET