COŚ WIĘCEJ NIŻ
Escape Room
na powietrzu

Warszawa

Przeżyj przygodę
na ulicach miasta!

COŚ WIĘCEJ NIŻ
Escape Room
na powietrzu

Warszawa

PRZEŻYJ PRZYGODĘ
NA ULICACH MIASTA

Co cię czeka?

Zwiedzisz Warszawę i odkryjesz jej zakamarki

Escape room na powietrzu zagadka przy scianie

Rozwiążesz zagadki przy użyciu odnalezionych rekwizytów

Escape room na powietrzu zagadka w bibliotece

Wejdziesz w interakcję i zdecydujesz o losach bohaterów

Escape room na powietrzu punt stacjonarny z poczestunkiem

Skosztujesz co nieco, by mieć więcej energii na szlaku

Co cię czeka?

Zwiedzisz
Warszawę

i odkryjesz jej zakamarki

Escape room na powietrzu emocje i ekscytacja

Wejdziesz
w interakcję

i zdecydujesz o losach bohaterów

Escape room na powietrzu zagadka w bibliotece

Rozwiążesz
zagadki

przy użyciu odnalezionych rekwizytów

Escape room na powietrzu zagadka przy scianie

Skosztujesz
co nieco

by mieć więcej energii na szlaku

Jak grać?

1. KUP BILET

2. PRZYJDŹ NA PUNKT STARTOWY

3. OTWÓRZ LINK Z GRĄ I WPISZ “START”

GRAJ
BEZ REZERWACJI

KIEDY CHCESZ
i jak długo chcesz

CENA BILETÓW

79,99 zł

ZA OSOBĘ

Zadbaliśmy o świetną zabawę oraz o:

WYBIERZ
SCENARIUSZ

Czy uda Ci się ocalić Warszawę?

Miejsce startu: 

Pod bramą Uniwersytetu Warszawskiego, Krakowskie Przedmieście 26/28 Warszawa

Godziny rozpoczęcia przygody:

Poniedziałek – Czwartek 12:30 – 18:30
Piątek – Niedziela 11:00 – 18:30

W Warszawie osadzonej w krainie snów, w którym Klucznik rozdaje wszystkie karty, przyjdzie Ci rozwiązać szereg zadań. Wcielisz się tytułowego Kruka i wyruszysz w najbardziej heroiczną i niebezpieczną ze swoich podróży. Będziesz podążać jego ścieżką zdobywając mistyczne umiejętności i tajemnicze artefakty. Od Ciebie będzie zależało jaki los czeka Kruka na końcu.

Jak działa
escape room na powietrzu warszawa?

Tak się bawicie
podczas gry

Wasze opinie

Zawsze wydawało Ci się, że escape room to tylko ponure pomieszczenia, przepełnione tajemniczym klimatem i te jedne prowadzące do wyjścia drzwi, które musisz otworzyć? W Moonstreet zmieniamy tę formę rozrywki w coś zupełnie nowego! Poznaj City Escape, naszą wersję escape roomu na powietrzu w Warszawie, i doświadcz niesamowitej przygody, spacerując po ulicach swojego miasta.

Spójrz na swoje miasto z zupełnie innej perspektywy podczas zabawy w plenerowy escape room w Warszawie. Przemierzaj ulice, rozwiązuj zagadki i odkrywaj tajemnice, które czekają na Ciebie w najmniej spodziewanych, klimatycznych miejscach. Ciesz się czasem spędzonym na świeżym powietrzu, zdobywając kolejne rekwizyty i wskazówki oraz podejmując decyzje, które wpływają na przebieg tej niezwykłej przygody.

Żeby zagrać w City Escape w Warszawie, nie musisz mieszkać tu na stałe! Jeśli masz w planach pobyt w stolicy – czy to na weekend, czy na dłużej – nasza zagadka pozwoli Ci je odkrywać, dostarczając zupełnie nowych doznań. Przyjmij wyzwanie i zagraj tak, jak chcesz – samodzielnie, z partnerem, rodziną lub grupą przyjaciół. Z Moonstreet możesz też zorganizować niezapomniane urodziny, wieczór panieński, wieczór kawalerski lub imprezę integracyjną – świętuj w niezwykły sposób i dodaj każdemu wydarzeniu dużą dawkę emocji podkręconych adrenaliną.

Różnice między escape roomem na powietrzu w Warszawie a tradycyjnym polegają nie tylko na lokalizacji, ale także na całej koncepcji rozgrywki. W Moonstreet chcemy, abyś mógł całkowicie zanurzyć się w przygodzie, nie martwiąc się upływającym na rozgrywce czasem. Nasze scenariusze zapewniają niezapomniane doświadczenia miejskiej eksploracji, gdzie rozwiązywanie zagadek odbywa się bez presji czasowej.

Plenerowy escape room w Warszawie to wyjątkowa szansa na poznanie miasta z zupełnie innej perspektywy – odkrycie jego niesamowitych sekretów i historii, poprzez angażowanie się w interakcje z aktorami oraz odwiedzanie różnych lokalizacji. Każda podejmowana przez Ciebie decyzja wpływa na przebieg rozgrywki i jej zakończenie.

Aby wziąć udział w grze w Warszawie, wystarczy kupić bilet i udać się do punktu startowego. Po otrzymaniu maila z linkiem do gry, wystarczy otworzyć czat na telefonie i wpisać odpowiednią wiadomość, aby rozpocząć przygodę. Dodatkowe informacje i wsparcie znajdziesz w naszym poradniku: Jak grać? Możesz także skontaktować się z nami przez telefon, e-mail lub Messenger.

Zapraszamy na plenerowy escape room w największych miastach Polski! Czekamy na Ciebie nie tylko w Warszawie, ale też w Krakowie, Łodzi oraz Wrocławiu, a już niedługo rozszerzymy naszą działalność również na inne lokalizacje. City Escape to gwarancja przeżycia niezwykłej przygody z przyjaciółmi, organizacji ekscytującego wydarzenia firmowego czy spędzenia niezapomnianych chwil z najbliższymi. Zagraj w escape room na powietrzu w Warszawie i odkryj, ile tajemnic skrywa przed Tobą Twoje miasto.