Co mówią
nasi gracze?

Uczestnicy są tak pozytywnie nakręceni po naszej grze, że zalewają nas wiadomościami na priv i komentują posty z entuzjazmem, którego nie da się ukryć!

To dla nas nie tylko mega dawka szczęścia, ale i ogromna dawka wdzięczności za każdy uśmiech, który możemy Wam sprawić.

Wasze ciepłe słowa pokazują, że City Escape to coś więcej niż gra – to wspaniała przygoda, która zostaje w pamięci na długo. Dziękujemy za każdą wiadomość!

Wasze opinie

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy – nasza gra miejska City Escape zdobyła serca graczy i zyskała fantastyczną ocenę 4.9 w Google Maps! To właśnie Wasze opinie motywują nas do ciągłego rozwoju i udoskonalania naszych przygód.

Moonstreet
4.9
Na podstawie 150 opinii
powered by Google
js_loader

Pisali o nas

warszawa-skomplikowane
Read More
Przygoda Warszawskiego Kruka to urozmaicone i satysfakcjonujące spędzanie czasu, z przeżywaniem przygody, w świecie, do którego tylko nieliczni mają dostęp. W sam raz na wypad ze znajomymi, rodziną, która kocha wszelkie poszukiwania skarbów, czy samemu, kiedy nie masz ochoty na towarzystwo.
warszawa-nasze-miasto
Read More
Aby stać się częścią fascynującej historii, wystarczy posiadać telefon komórkowy z dostępem do sieci, a także, jak doradzają twórcy - parę wygodnych butów. Należy też kupić bilet na oficjalnej stronie gry.
warszawa-tuiteraz
Read More
Tajemnica Warszawskiego Kruka. Interaktywna przygoda na ulicach stolicy. Takiej gry w Polsce jeszcze nie było! Tajemnica Warszawskiego Kruka to połączenie gry miejskiej, teatru improwizowanego i gry paragrafowej. Fantastyczna historia, niezwykłe tajemnice, wyjątkowe zagadki – to wszystko składa się na interaktywną przygodę, którą już wkrótce w stolicy będzie mógł przeżyć każdy z nas.
Read More
Twórcy nowej interaktywnej gry ,,Moonstreet” udowodnili, że we Wrocławiu nie ma rzeczy nierealnych do wykonania.
wroclaw-pl-logo2
Read More
Jest pomysłem na relaksujący dzień we Wrocławiu w miłym towarzystwie. Może być początkiem poznawania miasta dla kogoś odwiedzającego je po raz pierwszy.
Read More
To przede wszystkim świetny pomysł na integrację w grupie, spędzenie czasu z najbliższymi i po prostu świetną zabawę z tajemniczą opowieścią w tle.
Previous
Next

Tak się bawicie
podczas gry