COŚ WIĘCEJ NIŻ
Escape Room
na powietrzu

Łódź

Przeżyj przygodę
na ulicach miasta!

COŚ WIĘCEJ NIŻ
Escape Room
na powietrzu

Łódź

PRZEŻYJ PRZYGODĘ
NA ULICACH MIASTA

Co cię czeka?

Zwiedzisz Łódź i odkryjesz jej zakamarki

Escape room na powietrzu zagadka przy scianie

Rozwiążesz zagadki przy użyciu odnalezionych rekwizytów

Escape room na powietrzu zagadka w bibliotece

Wejdziesz w interakcję i zdecydujesz o losach bohaterów

Co cię czeka?

Zwiedzisz
Łódź

i odkryjesz jej zakamarki

Escape room na powietrzu emocje i ekscytacja

Wejdziesz
w interakcję

i zdecydujesz o losach bohaterów

Escape room na powietrzu zagadka w bibliotece

Rozwiążesz
zagadki

przy użyciu odnalezionych rekwizytów

Escape room na powietrzu zagadka przy scianie

Jak grać?

1. KUP BILET

2. PRZYJDŹ NA PUNKT STARTOWY

3. OTWÓRZ LINK Z GRĄ I WPISZ “START”

GRAJ
BEZ REZERWACJI

KIEDY CHCESZ
i jak długo chcesz

CENA BILETÓW

79,99 zł

ZA OSOBĘ

Zadbaliśmy o świetną zabawę oraz o:

WYBIERZ
SCENARIUSZ

Czy uda Ci się ocalić Łódź?

Escape room na powietrzu Łódź scenariusz Król Dwumiasta

Miejsce startu:

Zdrój na Alei Artura Rubinsteina
(wodopój z figurami dziewczynki i chłopca)

Godziny rozpoczęcia przygody:

Poniedziałek – zamknięte

Wtorek- Niedziela 9:50-17:30

Jesteśmy zamknięci w dniach 6-23 sierpnia ze względu na prace techniczne.

Łódź połączona jest z dwóch miast, które łączy cienka nić, a przejście pomiędzy nimi czasem się otwiera. Gdy to się dzieje Łódź spotykają tragedie i nawiedzają tajemnicze stwory!

Jak działa
escape room na powietrzu?

Tak się bawicie
podczas gry

Wasze opinie

PawełPaweł
09:05 30 Jun 24
monika bombrychmonika bombrych
20:09 21 Jun 24
Super zabawa😊👍
Anna GajdaAnna Gajda
16:56 31 May 24
Mimo początkowych technicznych trudności szybko uzyskaliśmy pomoc i mogliśmy rozegrać grę. Przyjemny scenariusz pokazujący ciekawe miejsca w centrum Łodzi. Czekamy na więcej scenariuszy!
Martyna LazarMartyna Lazar
14:33 12 May 24
swietny sposob na spedzenie czasu na swiezym powietrzu, polecam
Marcin BąkMarcin Bąk
18:23 04 May 24
Super sprawa na aktywny spacer 😀
Gosia DGosia D
15:19 28 Apr 24
Super
Mateusz GraczykMateusz Graczyk
15:16 27 Apr 24
Świetna rozrywka na pogodny weekend. Zagadki są sympatyczne, rozwiązanie zagadki naprawdę satysfakcjonuje. Polecam!
Anna ŁabuśAnna Łabuś
22:55 08 Mar 24
Dzięki grze spędziliśmy zupełnie inaczej czas w znanych nam miejscach 🙂 To jest najlepsze, że w dzień, który jest zwyczajny dla mijanych ludzi, można przenieść się w tak wyjątkową i tajemniczą narrację. Dla nas najbardziej magiczne było szukanie skórzanej księgi w jednym z miejsc❤️ Super jest też zadanie z obrazkiem przedstawiającym Mojry. Pokazuje ono, że wskazówki mogą znajdować się w życiu wszędzie 😉 Zakończenie gry jest w miejscu, które tworzy świetną okazję do kontynuowania spotkania ze znajomymi, to też bardzo dobry pomysł na wyjście firmowe lub integracyjne. Grę polecamy również jako sposób na spędzenie czasu z rodziną, my podczas tej przygody bawiliśmy się świetnie!
Rafał PawlusRafał Pawlus
07:23 26 Oct 23
Bardzo fajnie się bawiliśmy, mogliśmy miasto z zupełnie innej strony, hioria w grze jest połączona z miastem, na trasie otrzymuje się rewizyty jak równie przekąski i coś do picia. Byliśmy w większej grupie i bardzo dobrze się bawiliśmy rozwiązując wspólnie zadania. Polecamy
js_loader

Escape room to dla Ciebie synonim mrocznych przestrzeni, zagadkowej, tajemniczej atmosfery i zamkniętych drzwi, które musisz otworzyć w określonym czasie? W Moonstreet ta rozrywka zyskuje zupełnie nowy wymiar! Poznaj City Escape, czyli escape room na powietrzu w Łodzi i podejmij wyzwanie, po którym inaczej spojrzysz na swoje miasto.

Zapraszamy Cię do fascynującego świata City Escape! Plenerowy escape room w Łodzi sprawi, że odkryjesz nowe oblicze swojego miasta. Przemierzaj Łódź w sposób, którego dotąd nie doświadczyłeś, rozwiązując niesamowite zagadki i odkrywając sekrety ukryte w najmniej spodziewanych, niezwykle klimatycznych miejscach. Spędzaj czas na świeżym powietrzu, podążaj za wskazówkami, szukaj rekwizytów pomocnych w rozwiązaniu zagadki i dokonuj wyborów, które realnie wpływają na przebieg Twojej wyjątkowej przygody.

Escape room na powietrzu w Łodzi to rozrywka nie tylko dla osób mieszkających tu na co dzień. Jeśli planujesz pobyt w mieście, rozwiązując nasze zagadki, zwiedzanie może zyskać całkiem nowy, ekscytujący smak. Wyzwanie możesz podjąć zgodnie ze swoimi preferencjami – w pojedynkę, w towarzystwie drugiej połówki, rodziny czy przyjaciół. Z Moonstreet zorganizujesz też niezapomniane urodziny, wieczór panieński, wieczór kawalerski czy imprezę firmową. Celebruj wyjątkowe chwile w nietuzinkowy sposób i dodaj każdemu wydarzeniu porcję ekscytacji z dodatkiem adrenaliny.

Escape room na powietrzu Łodzi odróżnia się od tradycyjnego nie tylko miejscem rozgrywki. W Moonstreet zależy nam, abyś mógł cieszyć się zabawą bez konieczności ciągłego spoglądania na zegarek. Każdy z naszych scenariuszy został starannie przygotowany z myślą o przeżyciu niezapomnianej miejskiej przygody, gdzie rozwiązywanie zagadek jest nieograniczone czasowo.

Plenerowy escape room w Łodzi to przede wszystkim okazja do poznania miasta z zupełnie nowej perspektywy. W trakcie rozgrywki będziesz odkrywać jego tajemniczą historię, rozwiązywać zadania, odwiedzać różne klimatyczne miejsca, zdobywać rekwizyty pomocne do rozwiązania zagadki i wchodzić w interakcje z aktorami spotkanymi na trasie. Każda podejmowana decyzja ma wpływ na przebieg i zakończenie zabawy.

Co musisz zrobić, by rozpocząć grę? Wystarczy zakupić bilet i udać się na wyznaczony punkt startowy! Po otrzymaniu maila z linkiem do gry, wystarczy otworzyć czat na telefonie i wpisać odpowiednią wiadomość. Dodatkowe informacje oraz pomoc znajdziesz w naszym poradniku: Jak grać? Na dodatkowe pytania odpowiemy też telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem Messenger.

Z Moonstreet w plenerowy escape room zagrasz w największych miastach Polski! Czekamy na Ciebie nie tylko w Łodzi, ale też w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu, a już wkrótce będziemy dostępni także w innych miejscowościach. Escape room na powietrzu w Łodzi to sposób na niezwykłą rozrywkę z przyjaciółmi, ekscytujące wyjście firmowe i niezapomniane chwile z najbliższymi. Odkryj zupełnie nowy wymiar zabawy i przekonaj się, jak wiele tajemnic kryje Twoje miasto!