COŚ WIĘCEJ NIŻ
Escape Room
na powietrzu

Wrocław

Przeżyj przygodę
na ulicach miasta!

COŚ WIĘCEJ NIŻ
Escape Room
na powietrzu

Wrocław

PRZEŻYJ PRZYGODĘ
NA ULICACH MIASTA

Co cię czeka?

Zwiedzisz Wrocław i odkryjesz jego zakamarki

Escape room na powietrzu we Wrocławiu z zagadkami w mieście

Rozwiążesz zagadki przy użyciu odnalezionych rekwizytów

Escape room na powietrzu zagadka w bibliotece

Wejdziesz w interakcję i zdecydujesz o losach bohaterów

Co cię czeka?

Zwiedzisz
Wrocław

i odkryjesz jego zakamarki

Escape room na powietrzu emocje i ekscytacja

Wejdziesz
w interakcję

i zdecydujesz o losach bohaterów

Escape room na powietrzu zagadka w bibliotece

Rozwiążesz
zagadki

przy użyciu odnalezionych rekwizytów

Escape room na powietrzu zagadka przy scianie

Jak grać?

1. KUP BILET

2. PRZYJDŹ NA PUNKT STARTOWY

3. OTWÓRZ LINK Z GRĄ I WPISZ “START”

GRAJ
BEZ REZERWACJI

KIEDY CHCESZ
i jak długo chcesz

CENA BILETÓW

79,99 zł

ZA OSOBĘ

Zadbaliśmy o świetną zabawę oraz o:

WYBIERZ
SCENARIUSZ

WE WROCŁAWIU

Masz do wyboru 2 scenariusze. Wybierz fabułę i sprawdź, czy uda Ci się ocalić Wrocław?

Król Dwumiasta

Miejsce startu:

Pod Pręgierzem na Rynku we Wrocławiu 

Godziny rozpoczęcia przygody:

Poniedziałek – Sobota11:15 – 19:15

Niedziela 12:15 – 17:15

Wrocław połączony jest z dwóch miast, które łączy cienka nić, a przejście pomiędzy nimi czasem się otwiera. Gdy to się dzieje Wrocław spotykają tragedie i nawiedzają tajemnicze stwory!

w cieniu krasnali

Miejsce startu:

Dworzec Świebodzki (główne wejście),
Plac Orląt Lwowskich 20B

Godziny rozpoczęcia przygody:

Wtorek-Piątek 12:00-17:45
Sobota 10:00-19:30
Niedziela 10:00-17:45

Stowarzyszenie dopiero uporało się z zamknięciem przejścia pomiędzy jasną, a ciemną stroną miasta, a już dochodzą nowe głosy o demonach, które ukryły się pod postacią krasnali na terenie jasnej strony Wrocławia. Wcielicie się w pomocników Stowarzyszenia, którzy odnajdą owe demony i wypędzą je z powrotem na ciemną stronę. Ale czy aby na pewno?

Jak działa
escape room na powietrzu Wrocław?

Tak się bawicie
podczas gry

Wasze opinie

Moonstreet
4.9
Na podstawie 150 opinii
powered by Google
js_loader

Myśląc o escape roomie, wyobrażasz sobie wyłącznie ciemne pomieszczenia, atmosferę pełną tajemnic i prowadzące do wyjścia, ale uporczywie zamknięte drzwi? W Moonstreet nadajemy tej aktywności zupełnie nowy wymiar! Odkryj City Escape, coś więcej niż escape room na powietrzu we Wrocławiu, i przeżyj wyjątkową przygodę, przemierzając ulice własnego miasta.

Czas na ekscytującą zabawę! Zagraj w plenerowy escape room we Wrocławiu i spoglądaj na miasto z zupełnie innej perspektywy. Eksploruj wrocławskie ulice w zupełnie nowy sposób, rozwiązując enigmatyczne łamigłówki i odkrywając sekrety ukryte w najbardziej nieoczekiwanych, klimatycznych miejscach. Podążaj za kolejnymi wskazówkami, zdobywaj rekwizyty niezbędne do rozwiązania zagadki i podejmuj decyzje, które mają realny wpływ na to, jak przebiega ta niezwykła przygoda.

W escape room na powietrzu we Wrocławiu możesz zagrać, nawet jeśli nie mieszkasz na co dzień w tym mieście. Jeśli wybierasz się do stolicy Dolnego Śląska – czy na weekend, czy na dłużej – rozwiązując nasze zagadki, zwiedzanie Wrocławia nabierze zupełnie nowego, ekscytującego charakteru. Podejmij wyzwanie w pojedynkę, z partnerem, rodziną lub przyjaciółmi. Z Moonstreet możesz też zorganizować wyjątkowe urodziny, wieczór panieński, wieczór kawalerski lub spotkanie integracyjne. City Escape we Wrocławiu to sposób na nietuzinkowe świętowanie i ekscytujące doznania przyprawione odrobiną adrenaliny.

Escape room na świeżym powietrzu we Wrocławiu różni się od tradycyjnej zabawy tego typu nie tylko ze względu na przestrzeń, w której odbywa się gra. W Moonstreet chcemy, abyś mógł w pełni cieszyć się zabawą, nie czując presji czasu. Każdy scenariusz został stworzony tak, aby zapewnić niezapomniane wrażenia w trakcie miejskiej przygody, w której zagadki można rozwiązywać w swoim tempie.

Plenerowy escape room we Wrocławiu to przede wszystkim szansa na poznanie miasta z zupełnie innej strony. Odkrywaj jego fantastyczną, choć miejscami tajemniczą historię, rozwiązuj zadania, zdobywaj kolejne wskazówki, eksploruj różne miejsca – nowe i doskonale znane – oraz wchodź w interakcje ze spotkanymi na trasie aktorami. I pamiętaj! Każda podejmowana przez Ciebie decyzja ma wpływ na rozwój rozgrywki.

By zagrać w City Escape we Wrocławiu, wystarczy zakupić bilet i udać się na punkt startowy! Po otrzymaniu maila z linkiem do gry, możesz rozpocząć zabawę poprzez otwarcie czatu i wpisanie odpowiedniej wiadomości na swoim telefonie. Dodatkowe informacje i wsparcie znajdziesz w naszym poradniku: Jak grać? W razie pytanie możesz też skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez Messenger.

Zapraszamy na plenerowy escape room w różnych miastach w Polsce! Z Moonstreet możesz zagrać nie tylko we Wrocławiu, ale również w Warszawie, Krakowie i Łodzi, a wkrótce będziemy dostępni również w innych miejscach. Escape room na powietrzu to sprawdzony przepis na fantastyczną zabawę z przyjaciółmi, niezapomniane spotkanie firmowe i ekscytujące chwile z bliskimi. Przekonaj się, jak wiele sekretów może skrywać Twoje miasto, odkrywając zupełnie nowy wymiar rozrywki!