Fabuła

Kraków składa się z dwóch miast, między którymi istnieje cienka, niewidzialna bariera. Czasami ta granica otwiera się, umożliwiając mrocznej stronie miasta przedostanie się do naszego świata. W takich sytuacjach miasto staje się miejscem wielu tragedii i domem dla licznych potworów. Na straży granicy stoi tylko Król Dwumiasta.

W grze wcielasz się w rolę wybrańca, którego zadaniem jest zastąpienie obecnego Króla. Przejdź przez liczne próby, które sprawdzą, czy podołasz utrzymać równowagę. Podczas podróży podejmuj decyzje, które prowadzą do różnych zakończeń, a los Krakowa i samego Króla zależy już tylko od Ciebie.

Wrocław składa się z dwóch miast, między którymi istnieje cienka, niewidzialna bariera. Czasami ta granica otwiera się, umożliwiając mrocznej stronie miasta przedostanie się do naszego świata. W takich sytuacjach miasto staje się miejscem wielu tragedii i domem dla licznych potworów. Na straży granicy stoi tylko Król Dwumiasta.

W grze wcielasz się w rolę wybrańca, którego zadaniem jest zastąpienie obecnego Króla. Przejdź przez liczne próby, które sprawdzą, czy podołasz utrzymać równowagę. Podczas podróży podejmuj decyzje, które prowadzą do różnych zakończeń, a los Wrocławia i samego Króla zależy już tylko od Ciebie.

Fabuła

Ważne
informacje

OGÓLNE

czas gry

Około 2 godziny

Punkt startowy

Pomnik Jadwigi i Jagiełły, Basztowa 9 Kraków

Godziny rozpoczęcia

Pon-Pt 12:30-21:00
Sb-Nd 11:30-22:00

Długość trasy

Około 3 km

Dostępne języki

Polski

Rezerwacja

Nie dokonuje się rezerwacji 🙂

GRACZE

Liczba graczy

Już od 1 osoby

Drużyny

Możesz podzielić się na drużyny

DZIECI

Gra przyjazna dzieciom

TRASA

Ułatwienia

Gra przebiega przez starówkę z kostką brukową, która może być niewygodna dla osób z wózkami.

Punkty stacjonarne

Dwa miejsca w których
możesz zrobić sobie przerwę

WAŻNE
INFORMACJE

OGÓLNE

Czas gry

Około 2,5 godziny

punkt startowy

Rynek Wrocław, pod Pręgierzem

długość trasy

Około 3 km

dostępne języki

Polski

GRACZE

liczba graczy

Już od +1 osoby

drużyny

Możliwość podzielenia się

Dzieci

Gra przyjazna dzieciom

TRASA

punkty stacjonarne

Trzy miejsca w których możesz zrobić przerwę

ułatwienia

Łatwość trasy dla osób z dziećmi oraz na wózkach

Godziny
rozpoczęcia

Trasa rozgrywki przebiega przez kilka punktów stacjonarnych, które mają swoje godziny otwarcia. Dlatego grę zalecamy aby rozpocząć w poniższych godzinach 🙂

Poniedziałek – piątek: 12:30 – 21:00

Sobota – Niedziela:  11:30 – 22:00

PUNKT
STARTOWY

Pomnik Jadwigi i Jagiełły, Basztowa 9 Kraków

pytania
i odpowiedzi

Czy muszę dokonywać rezerwacji?

Nie. Wystarczy kupić bilet i udać się na miejsce startu dowolnego dnia, kiedy gra jest dostępna by rozpocząć przygodę.

Od jakiego wieku dzieci muszą płacić?

Dzieci do lat 6 grają bezpłatnie.

Chce zorganizować integrację na kilkanaście kilkadziesiąt osób, jak to zorganizować? 

Przykład: Jeśli grupa liczy 20 osób to sugerujemy podzielić się na 3 zespoły. Po 7, 7 i 6 osób w grupie. Mniejsza liczba ludzi w grupie sprzyja integracji, łatwiej jest porozmawiać w mniejszej grupie niż jednej dużej 20 osobowej.

  • Bilety – Wystarczy kupić 3 bilety odpowiednio dla 6, 7 i 7 osób. Po zakupie prześlemy 3 link do gry. Te link należy rozdysponować pomiędzy 3 grupy.
  • Start – Przy starcie będzie super jeśli drużyn będą startować w odstępie 5-7 minut od siebie. Chodzi o to, że gracze bardzo szybko wchodzą do punktu stacjonarnego, w którym mają coś znaleźć i dobrzy by grupy nie psuły sobie tego zadania.
  • Trasa – Drużyny będą chodzić tą samą trasą. Na trasie mamy punkty stacjonarne gdzie drużyny mogą się zatrzymać razem i wspólnie porozmawiać.
  • Przygoda – Ponieważ nasza przygoda jest grą i gracze podejmowane w jej trakcie decyzje, które wpływają na zakończenie. Oznacza to że fabularne zakończenie dla dłużny może być inne. To urozmaica rozgrywkę.

Zdjęcia
ze szlaku