blog

Escape Room czy City Escape – który jest dla Ciebie?

Kobieta używa karty do rozwiązania zagadki przy ścianie, która jest częścią przygody w plenerowym escape room w Krakowie.

Chcesz przeżyć niezapomniane przygody i wybrać się na emocjonującą rozrywkę, ale nie wiesz, czy lepiej zagrać w tradycyjny Eescape Room czy wybrać się na City Escape? Spokojnie, mamy dla Ciebie odpowiedzi na te pytania! Przygotowaliśmy porównanie tradycyjnego escape roomu z naszą przygodą Moonstreet, które pomogą Ci podjąć decyzję. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Escape Room vs. City Escape Moonstreet

Tradycyjny Escape RoomCity Escape Moonstreet
Miejsce gryMiejsce gry to zamknięte pomieszczenie, które jest starannie przygotowane i kontrolowane.Gra odbywa się w przestrzeni miejskiej.
InteraktywnośćInteraktywność z rekwizytami jest bardzo wysoka, a gracze muszą rozwiązać zagadki wewnątrz pomieszczenia.Interaktywność jest również bardzo wysoka, a gracze mają możliwość odkrywania różnych miejsc w mieście.
Liczba osóbZazwyczaj od 2 do 8 osób.Dowolna liczba graczy z możliwością podziału na drużyny i graniu w tym samym czasie.
Czas gryCzas gry zazwyczaj wynosi 60-90 minut.Nie ma ograniczeń czasowych gry. Gracze grają swoim tempem.
RezerwacjaRezerwacja pokoju jest wymagana i nie można jej anulować.Nie trzeba rezerwować terminu ani godziny gry, można grać kiedy się chce.
OgraniczeniaLimit graczy, limit czasu gry, konieczna rezerwacja, brak możliwości zmiany terminu. Wymaga rozpoczęcia gry w określonych godzinach. Grać można bez ograniczeń.

Dla kogo Escape Room? Dla fanów tajemnic i łamigłówek

Jeśli uwielbiasz tajemnice, łamigłówki i zagadki, tradycyjny escape room jest dla Ciebie idealnym wyborem. W zamkniętym pomieszczeniu, razem z zespołem znajomych lub rodziną, będziesz musiał/musiała rozwiązywać zagadki, znajdować klucze i odkrywać tajemnice, aby wydostać się na wolność. To wspaniała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności logicznego myślenia, spostrzegawczości i zdolności do współpracy.

Dla kogo City Escape? Dla miłośników eksploracji i interakcji z miastem

Jeśli pragniesz połączyć zabawę z aktywnością na powietrzu i odkrywaniem uroków miasta, wybierz City Escape. Ta interaktywna gra przenosi Cię w przestrzeń miejską, gdzie będziesz musiał/musiała wykonywać różne zadania i rozwiązywać zagadki osadzonych w tkance miejskiej. To nie tylko świetny sposób na dobrą zabawę, ale również doskonała okazja, aby lepiej poznać miasto i odkryć wcześniej nieznane miejsca. Podczas gry City Escape będziesz mieć możliwość interakcji z nieznanymi ludźmi, którzy również są częścią fabuły. Zobacz nasz City Escape w Warszawie, Wrocławiu oraz Krakowie.

Pora na przygodę!

Nie trać czasu, zdecyduj się na niezwykłe City Escape i przeżyj przygodę, której nie zapomnisz! Kup już teraz bilety na Escape City i zanurz się w fascynującym świecie zagadek i przygód. Czekają na Ciebie emocje, interakcje i niesamowite wspomnienia!

Wybierz miasto i czytaj więcej o Moonstreet!

O nas

Moonstreet to coś więcej niż escape room na powietrzu, to przygoda, którą przeżyjesz na ulicach miasta.

Gdzie możesz zagrać?

Ostatnie wpisy