blog

Escape room na 7 osób Warszawa – albo i więcej!

7 osób gra w escape room Warszawa na powietrzu. Szukają rekwizytów w bibliotece i ukrytych znaków.

Chcesz zagrać z 7-osobową ekipą w escape room w Warszawie, ale zastanawiasz się, czy tradycyjny escape room pomieści całą Twoją ekipę? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! W stolicy dostępny jest escape room na powietrzu, który pozwoli Ci cieszyć się przygodą nie tylko w gronie 7 osób, ale nawet w większej liczbie!

Oto kilka powodów, dlaczego plenerowy escape room Warszawa to fajna opcja dla 7 osób i więcej:

  • Wspólne przeżycia dla większej grupy – Jeżeli jest Was 7 osób to nie ma potrzeby dzielenia się na mniejsze grupy, ponieważ możecie wszyscy cieszyć się grą razem i wspólnie przeżyć przygodę!
  • Dynamika i współpraca – W większej grupie, współpraca i komunikacja są kluczowe. Przy rozwiązywaniu zagadek i wyzwań, będziecie musieli działać razem, dzielić się wskazówkami i łączyć swoje umiejętności.
  • Podział na mniejsze grupy – Jeśli masz grupę większą niż 7 osób, nie ma problemu! Escape room na powietrzu w Warszawie może pomieścić…. “wszystkich 😉 Jeżeli jest Was ponad 10, możecie podzielić się na dwie drużyny, rozpocząć grę równocześnie i rywalizować ze sobą o to, która grupa pierwsza rozwiąże zagadki i ukończy grę. To dodaje dodatkowego elementu rywalizacji i sprawia, że gra staje się jeszcze bardziej emocjonująca.

Nieograniczona liczba miejsc w escape room na powietrzu!

Pamiętaj, że ilość miejsc w escape roomie na powietrzu w Warszawie jest nieograniczona i nie musisz nic wcześniej rezerwować!

Teraz, gdy wiesz, że escape room na powietrzu w Warszawie to idealne rozwiązanie dla większych grup, nie czekaj dłużej! Kup bilet na Escape City i zaproś swoją ekipę na niezapomnianą przygodę. Zwiedzaj miasto, rozwiązuj zagadki i ciesz się wspólnymi przeżyciami, które jeszcze długo będą Wam towarzyszyć.

O nas

Moonstreet to coś więcej niż escape room na powietrzu, to przygoda, którą przeżyjesz na ulicach miasta.

Gdzie możesz zagrać?

Ostatnie wpisy