blog

Jak grać w City Escape Warszawa?

Para na randce podczas gry w City Escape Warszawa.

Witajcie w fascynującym świecie City Escape Warszawa! Jeśli szukacie niezapomnianych przygód i nowych doznań, to jesteście we właściwym miejscu. Czy kiedykolwiek marzyliście o tym, aby odkryć miasto w zupełnie inny sposób? Czy chcielibyście rozwiązywać zagadki, eksplorować tajemnicze miejsca i czerpać radość z aktywnie spędzonego czasu to dobrze trafiliście!

Para na randce podczas gry w City Escape Warszawa.

Coś więcej niż tradycyjny Escape Room Warszawa

City Escape to niezwykła gra, która przenosi tradycyjny escape room na zupełnie inny poziom. Zamiast być zamkniętymi w czterech ścianach, możecie cieszyć się grą na świeżym powietrzu, w samym sercu Warszawy. To nie tylko interaktywna rozrywka, ale także prawdziwe doświadczenie, które pozwoli Wam poznać miasto w zupełnie nowym świetle.

Chcemy, abyście byli przygotowani na to wyjątkowe doświadczenie, dlatego przygotowaliśmy dla Was instrukcję, jak grać w City Escape Warszawa. Znajdziecie w niej ważne wskazówki dotyczące organizacji gry, przygotowania do gry, oraz zasady rozgrywki. Pamiętajcie, że dobrze jest zwrócić uwagę na prognozę pogody i wybrać odpowiednie ubrania i obuwie, aby czuć się komfortowo przez całą grę.

A gdyby pogoda Wam nie dopisała w trakcie przygody lub w ogóle nie pozwoliła zacząć gry, niczym się nie przejmujcie! Gra nie przepada a wy wystartujcie w innym terminie albo przerwijcie i dokończcie keidy chcecie!

Jak grać w City Escape Warszawa?

  1. Rezerwacja: a właściwie jej BRAK 🙂 Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.pawelp4.sg-host.com/warszawa, klikniesz “KUP BILET” i kupisz bilety na liczbę osób w ile chcesz zagrać. Nie musisz nic rezerwować, a liczba graczy jest dowolna.
  2. Grupa: Jeśli macie większą grupę niż 10 osób proponujemy abyście podzielili się na mniejsze grupy. To zapewni każdemu uczestnikowi 100% frajdy z przygody i zapewni lepszą dynamikę gry.
  3. Miejsce gry: Po zakupie biletu wystarczy, że przyjdziecie ekipą na punkt startowy czyli pod bramę Uniwersytetu Warszawskiego (Krakowskie Przedmieście 26/28) w dogodnym dla siebie terminie oraz w godzinach rozpoczęcia gry, czyli Pon-Czw 12:30 – 18:30, Pt-Nd 11:00 – 18:30 i wyślecie wiadomość o treści “START” w czacie, do którego link otrzymacie po zakupie biletów.
  4. Zasady i wstępne instrukcje: Przygotujcie się na spacer i wyzwanie! Trasa liczy ok 4 km, a średni czas gry to ok 3h. Nie spieszycie się, gracie własnym tempem, odkrywacie miasto, a w każdej chwili możecie zrobić sobie przerwę.
  5. Zagadki i wyzwania: Uważnie śledźcie wskazówki, rozwiązujcie łamigłówki i współpracujcie, aby przejść przez wszystkie etapy gry. Zagadki i zadania wykorzystują tkankę miejską, dlatego ważna będzie Wasza spostrzegawczość 😉 Jeśli nie znacie miasta, nie musicie się przejmować, to jeszcze większa przygoda! Czat Was poprowadzi i zawsze możecie wpisać komendę “POMOC”.
  6. Czas trwania: Rozgrywka City Escape Warszawa zazwyczaj trwa ok 3 godzin. Na trasie są punkty stacjonarne, w których możecie odpocząć lub sami zdecydujcie kiedy chcecie zrobić przerwę. Pamiętajcie więc, że jest to tylko orientacyjny czas i może się różnić w zależności od tempa rozwiązywania zagadek i waszych przerw. Cieszcie się swobodą rozgrywki i grajcie po swojemu, jak długo chcecie!

Jak się przygotować do gry w City Escape Warszawa?

  1. Pogoda: Sprawdź prognozę pogody przed rozpoczęciem gry. Jeśli pogoda Wam nie odpowiada spokojnie, gra Wam nie przepada, umówicie się po prostu na inny termin. Jeżeli pogoda zmieni się w trakcie Waszej przygody i nie pozwoli Wam dokończyć, przerwijcie i wróćcie na szlak dokończyć grę kiedy chcecie.
  2. Wygodne ubrania i obuwie: Ubierzcie się wygodnie, zapewniając swobodę ruchu. W końcu macie do przejścia ok 4 km, a nawet i więcej 🙂
  3. Akcesoria: Przygotujcie ze sobą telefony komórkowe z naładowaną baterią. Wszystkie wskazówki będziecie otrzymywać na czat, więc bateria musi Wam starczyć na 3h rozgrywki. Dodatkowo pamiętajcie żeby zrobić sobie zdjęcie i nas oznaczyć na Instagramie @moonstreet_games 🙂
  4. Otwartość i zabawa: Przygotujcie się na mnóstwo zabawy i pozytywnych emocji. Bądźcie otwarci na nowe doświadczenia i cieszcie się każdą chwilą gry!

Teraz, gdy wiecie, jak grać w City Escape Warszawa i jak się przygotować, nie pozostaje nic innego, jak zebrać swoją ekipę i rozpocząć niezapomnianą przygodę. Bawcie się dobrze i cieszcie się emocjami, które towarzyszą grze!

O nas

Moonstreet to coś więcej niż escape room na powietrzu, to przygoda, którą przeżyjesz na ulicach miasta.

Gdzie możesz zagrać?

Ostatnie wpisy